Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
