Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Manager
hu: Menedzser

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: No suggestions found.
hu: Nincs javaslat.

en: New name
hu: Új név
