Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Node
hy: Նոդ

en: Vocabulary
hy: Բառարան
