Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Vocabulary
is: Orðaforði
