Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Manager
ja: マネージャー

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: taxonomy
ja: タクソノミー
