Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: All
ka: ყველა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
