Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Manager
nl: Beheerder

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: No suggestions found.
nl: Geen voorstellen gevonden.

en: With selected
nl: Met geselecteerde(n)

en: New name
nl: Nieuwe naam
