Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Vocabulary
fa: لغتنامه
