Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: taxonomy
ta: இனங்கள்
