Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์
