ZeepZap unitrack (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Configure
ps: سازول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
