ZeepZap unitrack (6.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Name
hi: नाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
