ZeepZap unitrack (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Save settings
hr: Spremi postavke
