ZeepZap unitrack (6.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Statistics
th: สถิติ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Save settings
th: บันทึกค่า
