ZeepZap unitrack (6.x-1.5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configure
af: Verstel

en: Save settings
af: Stoor verstellings
