ZeepZap unitrack (6.x-1.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Events
bs: Događaji

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
