ZeepZap unitrack (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
