ZeepZap unitrack (6.x-1.6) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Google Analytics account number
cy: Rhif cyfrif Dadansoddi Gwgl
