ZeepZap unitrack (6.x-1.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Configure
da: Konfigurér

en: Events
da: Begivenheder

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Created timestamp
da: Timestamp for oprettelse

en: Google Analytics account number
da: Google Analytics kontonummer

en: TODO: please describe this table!
da: TODO: beskriv venligst denne tabel!

en: TODO: please describe this field!
da: TODO: beskriv venligst dette felt!
