ZeepZap unitrack (6.x-1.6) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Statistics
id: Statistik

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Events
id: Acara

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Created timestamp
id: Tanda waktu pembuatan

en: Google Analytics account number
id: Nomer akun Google Analytics
