ZeepZap unitrack (6.x-1.6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
