ZeepZap unitrack (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Google Analytics account number
pl: Numer konta Google Analytics

en: Unitrack admin
pl: Administrator Unitrack

en: Settings for UniTrack module
pl: Ustawienia dla modułu UniTrack

en: Unique identifyer
pl: Unikalny identyfikator

en: Apply changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Roll Up Account
pl: Konto Roll Up
