Unused Modules (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Modules
lt: Moduliai
