Unused Modules (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Projects
tr: Projeler

en: Modules
tr: Modüller
