Unused Modules (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்
