Update Status Advanced Settings (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Project
hi: परियोजना

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल
