Update Status Advanced Settings (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Drupal core
fa: هسته دروپال
