Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Modules
be: Модулі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Themes
be: Тэмы

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: Check for updates of disabled modules and themes
be: Праверыць аднаўленні забароненых модуляў ды тэмаў
