Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Modules
el: Μονάδες

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές

en: Check for updates of disabled modules and themes
el: Έλεγχος για ενημερώσεις απενεργοποιημένων μονάδων και θεματικών παραλλαγών.
