Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Modules
eo: Moduloj

en: Never
eo: Neniam

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj
