Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Project
hr: Projekt

en: Modules
hr: Moduli

en: Notes
hr: Bilješke

en: Never
hr: Nikada

en: Themes
hr: Predlošci

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: Check for updates of disabled modules and themes
hr: Provjeri nadogradnje za onemogućene module i predloške
