Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Project
id: Proyek

en: Modules
id: Modul

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Themes
id: Tema

en: Disabled modules
id: Modul tidak aktif

en: Disabled themes
id: Tema perwajahan tidak aktif

en: Check for updates of disabled modules and themes
id: Periksa update bagi modul dan tema yang dinonaktifkan
