Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Modules
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Themes
jv: Téma

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: Check for updates of disabled modules and themes
jv: Mriksa update-tan kanggo modul lan téma sing dicopot
