Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Modules
kk: Модульдер

en: Never
kk: Ешқашан

en: Themes
kk: Темалар

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Check for updates of disabled modules and themes
kk: Жаңартуында шығарылғаны модулдары және тақырыптары тексерiңiз
