Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Never
km: កុំ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Check for updates of disabled modules and themes
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​ស្បែក និង​ម៉ូឌុល​ដែល​បាន​បិទ
