Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
