Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Project
ku: پرۆژە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Check for updates of disabled modules and themes
ku: پشکنینی نوێکردنەوەکان بۆ مۆدیول و ڕووکارە کوژاوەکان
