Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Project
lv: Projekts

en: Modules
lv: Moduļi

en: Always
lv: Vienmēr

en: Ignore @version
lv: Ignorēt @version

en: Never
lv: Nekad

en: Themes
lv: Tēmas

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Check for updates of disabled modules and themes
lv: Pārbaudīt atjauninājumu pieejamību izslēgtajiem moduļiem un tēmām.
