Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Project
oc: Projèctes

en: Modules
oc: Moduls

en: Notes
oc: Nòtas

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Themes
oc: Tèmas

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Check for updates of disabled modules and themes
oc: Verificar las mesas a jorn des moduls e tèmas desactivats
