Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Project
ru: Проект

en: Modules
ru: Модули

en: Notes
ru: Примечания

en: Always
ru: Всегда

en: Ignore @version
ru: Игнорировать @version

en: Never
ru: Никогда

en: Warn if out of date
ru: Предупреждать, если устарел

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Drupal core
ru: Ядро Drupal

en: Disabled modules
ru: Отключенные модули

en: Disabled themes
ru: Отключённые темы

en: Check for updates of disabled modules and themes
ru: Проверять обновления отключенных модулей и тем
