Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Modules
th: โมดูล

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Disabled modules
th: ปิดใช้งานโมดูล

en: Disabled themes
th: ธีมที่ไม่ได้เปิดใช้
