Update status advanced settings (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Project
vi: Công trình

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Ignore @version
vi: Bỏ qua @version

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Warn if out of date
vi: Thông báo khi chưa được cập nhật

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: Disabled modules
vi: Các module đã tắt

en: Disabled themes
vi: Các giao diện bị tắt

en: Check for updates of disabled modules and themes
vi: Đánh dấu để cập nhật hoặc tắt các module hay giao diện
