Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Project
fi: Projekti

en: Modules
fi: Moduulit

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Themes
fi: Teemat

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Disabled themes
fi: Käytöstä poistetut teemat

en: Check for updates of disabled modules and themes
fi: Etsi päivityksiä käytöstä poistettuihin moduuleihin ja teemoihin
