Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Project
he: פרוייקט

en: Modules
he: רכיבים

en: Notes
he: הערות

en: Never
he: אף פעם

en: Themes
he: עיצובים

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים
