Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Project
lt: Projektas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Themes
lt: Temos

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.
