Update Status Advanced Settings (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Project
ta: திட்டம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Never
ta: இல்லை

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Drupal core
ta: ட்ரூபால் கரு

en: Disabled modules
ta: செயலிலில்லாத நீட்சிகள்

en: Disabled themes
ta: செயலிலில்லாத தீம்கள்
