Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
id: Bulanan

en: From
id: Dari

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: %email is not a valid e-mail address.
id: %email bukan merupakan alamat email yang benar.

en: New release(s) available for !site_name
id: Ada rilis baru tersedia untuk !site_name
