Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: From
nl: Van

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: New release(s) available for !site_name
nl: Nieuwe uitgave(s) beschikbaar voor !site_name

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen
