Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
pt: Por mês

en: From
pt: De

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: %email is not a valid e-mail address.
pt: %email não é um endereço de email válido.

en: New release(s) available for !site_name
pt: Novas versões disponíveis para !site_name

en: Custom settings
pt: Configurações personalizadas
