Update Custom Settings (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
tr: Aylık

en: From
tr: Kimden

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: %email is not a valid e-mail address.
tr: %email geçerli bir e-posta adresi değildir.

en: New release(s) available for !site_name
tr: !site_name için yeni sürüm(ler) var.
